KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17036216

nr 1703 6216

Edvard Pierzynski, Signerad, slädfärd i vinterlandskap. Olja på duk, 60x91 cm, yttermått inklusive ram: 80x111 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 26 maj 2025
kl 19:43:08